TIDES FROM NEBULA / G. 21:00

10/11/2019 - 21:00

TIDES FROM NEBULA

10 listopada (niedziela) 2019 r.

otwarcie: 19:00 | start: 19:45

BILETY

PRZEDSPRZEDAŻ W CENIE 45 zł:

  • Bilety online biletyna.pl (całą dobę) – KLIKNIJ TUTAJ (bezpośredni link)

W DNIU KONCERTU 50 zł:

  • Dostępne przy wejściu do klubu od godz. 18:30

 

OPIS

Po trzyletniej przerwie nasz krajowy towar eksportowy, najbardziej znany instrumentalny zespół powraca z nowym albumem, pierwszym nagranym w trzyosobowym składzie. Premiera odbędzie 20 września. Będzie on nosił tytuł „From Voodoo to Zen”. W ramach trasy zespół pojawi się w Toruniu 10. listopada 2019 w klubie muzycznym Lizard King. Organizatorem wydarzenia jest Agencja Artystyczna Powsinoga.

„Paradoksalnie praca w trio wyzwoliła w nas jeszcze większe pokłady energii i motywacji, która przełożyła się na nasz największy pod względem rozmachu album” – Maciej Karbowski.

Album jest zdecydowanie najbardziej epickim dziełem zespołu, pełnym filmowego rozmachu i bogatych aranżacji. Na płycie pojawiają się goście, którzy odpowiadali za partie instrumentów smyczkowych czy dętych. Za produkcję i nagranie odpowiada sam zespół, a za miks/mastering Jacek Miłaszewski z 4dB Ride.

„Muzycznie i wizerunkowo postanowiliśmy zrobić krok w bok, a właściwie ten krok zrobił się sam. Po prostu podążaliśmy za własnym instynktem. Jako, że nagrywaliśmy we własnym studiu, mogliśmy sobie pozwolić na dopracowywanie szczegółów, na pewno jest to płyta, która z każdym przesłuchaniem będzie zyskiwać. Jesteśmy bardzo ciekawi reakcji słuchaczy.”

Skład:

Maciej Karbowski – gitara / klawisze
Przemek Węgłowski – bas / klawisze
Tomasz Stołowski – bębny

 

REZERWACJE STOLIKÓW (BEZPŁATNE)

  • osobiście w barze klubu Lizard King, ul. Kopernika 3
  • telefonicznie pod numerem: (56)-621-0-234
  • e-mail: lizardkingtorun@gmail.com
Zapraszamy !