DANCE PARTY

22/09/2023 - 20:00

dance-party_lizard_king

Klubowe wydarzenie  Dance Party, to co weekendowe spotkanie na naszym parkiecie z muzyką do tańca. W każdy piątek i sobotę nasz rezydent DJ PABLOW serwuje hitowe sety. Opieramy je o sprawdzone sprzed lat evergreeny, ale również nowości które znacie z otaczającego Was świata.

Każdy weekend muzycznie podąża za roztańczonym parkietem,  co daje nam szeroki wachlarz muzycznych emocji. Nie przywiązujemy się do konkretnej dekady czy stylu.  Po pierwsze liczy się dobra impreza. 
Rock n roll? Czemu nie? A może lata 80’te czy 90’te? Owszem! Jednak to nie wszystko. Muzyka elektroniczna? Jasne! Polski pop i rock! Czasem jest to świetny pomysł!
Jednak zdarzają się takie wieczory kiedy najlepiej parkiet rozgrzeją nowości i wtedy ten element będzie wybrzmiewał w naszym systemie nagłośnienia. Nie zamykamy się na żadną muzykę która potrafi Was bawić na parkiecie. Może poza jednym wyjątkiem, mocno unikamy gatunku Disco Polo, na imprezy w tym klimacie w Lizardzie się nie nastawiamy. Prosimy o wyrozumiałość w tej kwestii. 
Oferujemy Wam klimatyczne miejsce, nowoczesny markowy system nagłośnienia oraz oświetlenia.
Wpadajcie licznie, zabierzcie znajomych bawcie się dobrze! To wszystko robimy dla Was. 
Tu jest Wasze miejsce, tu jest LIZARD KING. Do zobaczenia przy Kopernika 3.
Dj Pablow i ekipa Lizard King DANCE PARTY.

start g. 21:00 | wstęp: do g. 21:00 – bezpłatny | otwarcie klubu g. 20:00

Rezerwacje miejsc:

 

  • elektronicznie: lizardkingtorun@gmail.com

Zapraszamy

DJ Pablow

Więcej informacji: www.lizardking-torun.pl/dance-party

torun music club, live concert torun, dance torun, events torun, gisgs torun