STAND-UP KINGS / G. 20:00

12/02/2020 - 20:00

STAND-UP KINGS: Kutek, Minkiewicz, Brudzewski

12 lutego (środa) 2020 r.

otwarcie: 19:00 | start: 20:00

BILETY

PRZEDSPRZEDAŻ W CENIE 35 zł:

  • Bilety online Biletyna.pl (całą dobę) – KLIKNIJ TUTAJ (bezpośredni link)

W DNIU KONCERTU 40 zł:

  • Dostępne przy wejściu do klubu od godz. 19:00

 

OPIS

Trzech komików, dwie godziny najnowszych materiałów, jedna wyjątkowa trasa!

Maciej Brudzewski

Materiałem pt. „Burdel” zaskoczył, zniesmaczył, rozkochał, a przede wszystkim rozbawił do granic absurdu. W grudniu do sieci wpuścił kolejny materiał pt. „Każdy ratuje siebie”. Od stycznia 2020 Maciek zaprezentuje Wam swój 3 program, który już jest gotowy i od zaraz zacznie hulać na żywo! Do zobaczenia!

Mieszko Minkiewicz

Stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Na koncie ma dwa speciale komediowe, „W związku z tym” oraz „Hihilista”. Występował też na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Zwycięzca pierwszej ogólnopolskiej ligi Roast Battle (sezon 2018/2019). Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi, oraz w Warszawie, gdzie mieszka. Lubi gry online i poniemieckie schrony.
Tym razem Mieszko pokaże swój nowy program: „Całujcie mnie wszyscy”.

Michał Kutek

Mistrz rozmów z publicznością- jako pierwszy komik w Polsce udostępnił nagranie składające się jedynie z dialogu pomiędzy nim a fanami, pt. „Luźna gaducha”. Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Człowiek o prawniczej przeszłości i raczej bez jakiejś jaskrawej przyszłości. Funkcjonujący w oparach delikatnego rozczarowania sobą i światem bardzo krytycznie podchodzi do wszystkiego co go spotyka i otacza. W komedii Michała dostrzeżecie, że on nad każdym tematem, o jakim pisze, się pochyla, zagłębia w niego, żeby żart sięgnął do możliwie jak największej liczby synaps, pobudzając przy tym słuchacza.

Wydarzenie jak zawsze poprowadzi Jakub Poczęty.

REZERWACJE STOLIKÓW (BEZPŁATNE)

  • osobiście w barze klubu Lizard King, ul. Kopernika 3
  • telefonicznie pod numerem: (56)-621-0-234
  • e-mail: lizardkingtorun@gmail.com
Zapraszamy !