STAND-UP KINGS #05 / G.20:30

16/05/2018 - 20:30

stand

STAND-UP KINGS #5

16 maja (środa) 2018 r.

OTWARCIE: 18:00 | START 20:30

BILETY

15 zł – studenci

25 zł – pozostali

  • BILETYNA
  • Dostępne przy wejściu do klubu od godz. 18:00

 

OPIS

Wystąpią dla Was:
Mateusz Socha – podbijający całą Polskę przebojem komik żagańskiej proweniencji. Wysoce energetyczny, o bardzo charakterystycznej gawędzie. Nie wiadomo, czy to historia buduje żart czy żart jest sposobem na opowiedzenie historii, ale słucha się tego z zapartym tchem! Laureat i finalista wielu festiwali i konkursów stand-upowych, m.in. SZPAKa, Ludzik One-man show, Antrakt Stand-up Festiwal

Cezary Ponttefski – to jest taki człowiek z Lublina, co na paru scenach w Polsce już bywał. Raczej wszyscy dobrze się bawili, chociaż był wyjątek: Pewna pani kiedyś w pierwszym rzędzie wszystko miała za nic. Ale gdy rozum tracił dla niej, śmiała się, klaskała. Także też wyszła zadowolona. Ogólnie ludzie wychodzą zadowoleni, mówią, że fajna taka komedia, różnokolorowa. Z dekadenckim przytupem i sentymentalnym zająknięciem.

Karol Kopiec – improwizator, komik posługujący się w dużej mierze językiem abstrakcji. Jego występy to unikatowa podróż przez multiwers skojarzeń, odniesień i galaktyki wyobraźni. Miłośnik fauny i flory, najbardziej lubi leżeć na mchu. Mieszka na wsi pod Warszawą ale lubi miejskie klimaty. Jak nikt inny rozumie psychologie poruszania się po rondzie. Na scenie od 2008 roku.

Prowadzenie:
Jakub Poczęty-Błażewicz

Zapraszamy !